Rynek Nordycki

NIERUCHOMOŚCI

Czy nie marzyłeś kiedyś, aby móc uciec na koniec świata?
To naprawdę możliwe i łatwiejsze niż myślisz.
Możesz mieć swój dom pośród lasów i jezior Finlandii.
Tylko Ty, przyroda i cisza aż po horyzont…

Zakup nieruchomości to zawsze dobra inwestycja. Dom lub ziemia w Finlandii to propozycja absolutnie wyjątkowa. Możesz mieć swój kawałek świata pośród niezmierzonej przestrzeni lasów, jezior, gór i tundry najczystszej części Europy. Niezwykłe warunki naturalne tego kraju pozwalają uprawiać aktywny wypoczynek w każdej formie i o każdej porze roku. Przy zakupach nieruchomości bardzo popularna jest tam forma współwłasności i zakup w kilka osób lub rodzin. Takie miejsce to również doskonała baza wypoczynkowa lub szkoleniowa dla firm, organizacji, stowarzyszeń czy klubów sportowych. Możesz mieć swoje miejsce na końcu świata! Pomożemy Ci!

- dom z działką  – kupno już od 10 000 EUR
- najczystsze tereny Europy
- rowery, trekking, kajaki, narty, wspinaczka, wędkarstwo
- dzika przyroda, białe noce, zorze polarne i prawdziwe zimy
- przestrzeń, wolność, natura – z dala od spoconych tłumów na południu Europy
- łatwość dojazdu – lotniska w większych miastach, doskonała sieć malowniczych dróg, specjalne pociągi na  północ z platformami dla samochodów i kabinami dla rodzin
- bezpieczeństwo, przyjazne przepisy i administracja
- możliwość komercyjnego wynajmu domu w sezonie letnim i zimowym
- Finlandia – szczęśliwy kraj spokojnych ludzi

Nasze oferty pochodzą bezpośrednio od sprzedających, nie są więc obciążone wysoką marżą fińskich biur pośrednictwa. Jesteśmy w stanie znaleźć nieruchomość na każde potrzeby i każdą kieszeń. Zapraszamy do kontaktu!

Zapisz się na newsletter z bieżącymi ofertami:

PRZYKŁADOWE OFERTY

OFERTA NR 1.
Na sprzedaż działka 140 000m2 (14  hektarów) z dostępem do rzeki, Północna Finlandia, pomiędzy Rovaniemi i Oulu.
Doskonała oferta dla organizacji i stowarzyszeń.
CENA: 80 0000 PLN

OFERTA NR 2.
Na sprzedaż tradycyjny drewniany dom w Finlandii.
Nieruchomość znajduje się w Laponii, w północnej Finlandii pomiędzy Rovaniemi (60km), a Ylitornio (40km).
Idealne miejsce dla miłośników ciszy, natury i aktywnego wypoczynku.

Doskonała baza wypadowa dla wędkarzy – liczne jeziora w okolicy oraz 20km to Tornio (Torne) – najlepszej „łososiowej” rzeki Finlandii. Wokół leśne tereny łowieckie. Dom położony jest przy drodze gminnej – odśnieżana i przejezdna przez cały rok.

Media: Doprowadzony prąd. Możliwość przyłączenia się do wodociągu od drogi.
Powierzchnia: 80m2 + działka 20a
Parter: kuchnia i 2 pokoje, poddasze: 1 pokój.
Dom wymaga odświeżenia.

Cena: 22 000 EUR

OFERTA NR 3.

Na sprzedaż prywatna wyspa na Morzu Archipelagowym na południu Finlandii.
Powierzchnia 1,23 hektara
Zalesiona

Na wyspie znajduje się dwukondygnacyjny dom z bali (80m2, r.b.1996) oraz osobny drewniany budynek sauny (28m2, r.b. 1992). Dom posiada taras z bezpośrednim widokiem na morze.
Media: elektryczność, własna studnia,  toaleta zewnętrzna
Udogodnienia: własna plaża, pomost – możliwość cumowania jednostek o zanurzeniu do 6m (duże jachty motorowe), wiata grillowa, piwniczka na wina, skalista płaszczyzna na południowym krańcu wyspy może służyć jako lotnisko dla helikoptera.
Możliwość rozbudowy domu.

Wyspa położona kilkadziesiąt metrów od większej wyspy Åvensor, gdzie znajdują się sklepy i restauracja. Jest ona także skomunikowana całorocznymi połączeniami promowymi i drogowymi z Turku i innymi miastami archipelagu. Podróż do Turku zajmuje ok. 2 godzin.

Morze Archipelagowe to skupisko ok. 40 000 wysp na południu Finlandii. Malowniczy i spokojny akwen sprzyja wszystkim sportom i aktywnościom wodnym. Łagodny klimat jest bliski warunkom panującym nad polskim Bałtykiem. Absolutny spokój, cisza i idylliczne pejzaże. W pobliskim Naantali, Tove Janson napisała legendarne Muminki, a inspiracją dla stworzenia ich bajkowego świata była właśnie natura Morze Archipelagowego. Finlandia jest jednym najbezpieczniejszych krajów świata o najwyższych wskaźnikach jakości życia. Finowie słyną także z tolerancji, a prawo i system administracji państwowej należy do najbardziej przejrzystych i przyjaznych obywatelom. Odnajdź swą rajską wyspę na końcu świata

CENA: 258 000 EUR

Kontakt: biuro@ryneknordycki.pl

Powyższe propozycje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Więcej informacji o Finlandii:
http://www.visitfinland.com
https://finland.fi
http://www.finland.pl
https://www.lonelyplanet.com/finland
http://www.helsinkitimes.fi