Targi budowlane Bygg Reis Deg 2019 – dobre przygotowanie to podstawa.

Już 16 października 2019 rozpoczyna się największa impreza wystawiennicza branży budowlanej w Norwegii – Bygg Reis Deg. Targi to wyjątkowa możliwość sprzedaży towarów i usług na atrakcyjnym skandynawskim rynku. Aby pokonać konkurencję trzeba jednak dokładnie przygotować ofertę, tak by trafiła w sedno oczekiwań wymagających klientów z Północy

Bygg Reis Deg to największe targi budowlane w Norwegii  i jedna z najlepszych platform dotarcia do klientów z całej Skandynawii. Po przejściowym osłabieniu wywołanym globalnymi zawirowaniami ekonomicznymi, rynek norweski bardzo szybko odzyskuje swój potencjał i staje się niezwykle atrakcyjnym obszarem ekspansji dla polskich firm. Zarówno nasze produkty jak i usługi cieszą się w na północy dobrą opinią. Walcząc jednak o swój kawałek tortu w bogatej i wymagającej Norwegii musimy zmierzyć się z bardzo silną konkurencją firm z całej Europy.

Każdego roku w targach bierze udział około 600 wystawców, a liczba gości przekracza 40 tysięcy.

Kluczem do sukcesu na Bygg Reise Deg jest przygotowanie konkretnie sprofilowanej oferty. Obejmuje to w pierwszej kolejności optymalny dobór asortymentu, parametrów i niezbędnej certyfikacji. Równie ważne jest jednak dostosowanie komunikacji wizualnej i zakresu informacji do potrzeb naszych odbiorców. Skandynawowie ze swą odrębną mentalnością, kulturą oraz wyjątkowymi potrzebami stanowią bardzo ciekawą grupę klientów. Sukces w sprzedaży zależy od umiejętności operowania wspólnym językiem i prezentacji oferty w taki sposób, by była tożsama z północnymi standardami jakości, rzetelności i współpracy.

Rynek Nordycki ma ponad 15-letnie doświadczenie we współpracy z firmami z Norwegii. Przekłada się ono na praktyczną wiedzę dotyczącą skutecznej sprzedaży. Zachęcamy do udziały w Bygg Reis Deg  2019 i proponujemy nasze usługi doradcze, które pozwolą odnieść sukces na północy Europy.

Bygg Reis Deg 16-19 października 2019, Lillestrom, Norwegia

Więcej informacji: http://www.byggreisdeg.no

Wiecej na temat szkoleń i usług doraczych: http://ryneknordycki.pl/szkolenia/

Udostępnij

Share on facebook
Share on print
Share on email