Go To Brand Skandynawia. Szkolenie dla firmy iCOMFORT.

Go To Brand Skandynawia. Szkolenia i usługi doradcze dla polskich eksporterów korzystających z programu Go To Brand.

W styczniu 2019 kadra Rynku Nordyckiego zrealizowała kompleksową usługę szkoleniową dla firmy iCOMFORT – Michał Felińczak. Celem szkolenia była analiza technik sprzedaży w Norwegii z uwzględnieniem specyficznych dla branży potrzeb. Usługę szkoleniową zrealizowaliśmy w ramach programu Go To Brand Skandynawia.

Szkolenie trwało łącznie 5 dni. Głównym celem była analiza produktu i wprowadzenie na rynek norweski produktu iLOCK. Brały w nim udział osoby z kierownictwa firmy oraz pracownicy odpowiedzialni za sprzedaż, kontakt z klientem, branding produktu i R&D.

Więcej o naszych szkoleniach:

Szkolenie dla firmy iCOMFORT – Michal Felińczak było poszerzone o tematykę branży budowlanej ze szczególnym uwzględnieniem branży smart-home w Norwegii. Rozwiązania smart-home są obecne w Norwegii powszechnie i stoją na bardzo wysokim poziomie. Po norwesku nazywamy je SMART HUS. Niezależnie od wieku, czy wykształcenia, norweski smart hus ułatwia codzienne życie. Smart hus jest niezwykle przydatny dla pokolenia norweskich seniorów, które jest coraz liczniejsze. Dlatego warto dostosować produkt i ofertę pod konkretnego odbiorcę.

Ponadto przygotowaliśmy analizę i prezentację produktów konkurencyjnych, potencjalnych odbiorców i sieci dystrybucji. Wskazaliśmy również organizacje branżowe i imprezy wystawiennicze w Norwegii, które warto odwiedzić. Warto zaznaczyć, że w ramach szkolenia pracownicy iCOMFORT zostali przygotowani do udziału w targach Bygg Reis Deg 2019 z uwzględnieniem specyfiki kulturowej krajów skandynawskich.

Targi Bygg Reis Deg to największa impreza branży budowlanej w Norwegii. Odbywają się co dwa lata. Najbliższa edycja targów Bygg Reis Deg 2021 odbędzie się w dniach 20-23 października 2021 w Lillestrøm. W ciągu trzech dni targi odwiedziło ponad 40 tysięcy osób. Na poprzednich targach było ponad 500 wystawców, w tym wiele polskich firm. Skorzystały one z dofinansowania w ramach programu Go To Brand.

Uczestnicy szkolenia wysoko ocenili program i zawartość merytoryczną. Bardzo dziękujemy za pochlebne recenzje i cieszymy się, że mogliśmy się podzielić naszą wiedzą.

Rynek Nordycki oferuje szkolenia dostosowywane do specyfiki klienta. Dla beneficjentów programu Go To Brand Skandynawia mamy atrakcyjną ofertę doradczo-szkoleniową. Wsłuchujemy się w wasze potrzeby, proponujemy optymalne rozwiązania. Co więcej, dbamy, aby każde szkolenie było dobrą inwestycją w przyszłość polskich firm na rynku Norwegii i pozostałych krajów skandynawskich.

Więcej informacji na temat szkoleń znajdziecie Państwo na podstronie: https://ryneknordycki.pl/szkolenia/

Udostępnij