Prelekcja pt „Jak prowadzić biznes w krajach nordyckich – przepisy i praktyczne porady” podczas konferencji Nordic Day organizowanej przez Bank Handlowy w Warszwie S.A.

W dniu 19.05.2015 wzięliśmy udział w „Nordic Day” – konferencji, której tematem przewodnim była polsko-nordycka współpraca biznesowa. Konferencję zorganizował Bank Handlowy w Warszawie S.A. Uczestnikami były firmy prowadzące ekspansję z krajów nordyckich do Polski i z Polski do krajów nordyckich.

Prelekcja zatytułowana „Jak prowadzić biznes w krajach nordyckich – przepisy i praktyczne porady” była poświęcona kluczowym aspektom związanym z działalnością w krajach skandynawskich:

  • formy prowadzenia działalności gospodarczej
  • elektroniczne kanały kontaktu z instytucjami administracji publicznej
  • właściwość podatkowa związana z zapisami Konwencji o unikaniu podwójnego opodatkowania
  • praktyczne aspekty współpracy z firmami z krajów skandynawskich

Na koniec szkolenia wzięliśmy również udział w panelu dyskusyjnym na temat „Możliwości rozwoju biznesu w Polsce z perspektywy zagranicznego inwestora”.

Rynek Nordycki, to firma doradcza. Organizujemy specjalistyczne szkolenia, prelekcje i prezentacje dla przedsiębiorstw, organizacji branżowych i instytucji samorządu terytorialnego poświęcone specyfice krajów skandynawskich i Finlandii.

Świadczymy usługi doradcze dla przedsiębiorstw i instytucji samorządu terytorialnego zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmami i organizacjami ze Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii. Więcej informacji w zakładce SZKOLENIA.

Zapraszamy do współpracy!

Udostępnij