Szkolenie dla polskich przedsiębiorców poświęcone skutecznym metodom prowadzenia biznesu na rynkach skandynawskich zrealizowane na zlecenie WMARR S.A. w Olsztynie.

W dniu 20.05.2015 na zaproszenie Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. W Olsztynie przeprowadziliśmy 4-godzinne szkolenie zaadresowane do przedsiębiorców z województwa Warmińsko – Mazurskiego. Tytuł szkolenia „Jak skutecznie prowadzić biznes na rynkach skandynawskich”.

Tematami wiodącymi były: specyfika rynków skandynawskich, uwarunkowania kulturowe i gospodarcze, przepisy związane z prowadzeniem działalności w Skandynawii oraz praktyczne przykłady związane ze współpracą polskich i skandynawskich przedsiębiorstw. W szkoleniu wzięło udział wiele lokalnych przedsiębiorstw, które już współpracują ze skandynawskimi klientami oraz firmy aspirujące do wejścia na rynek krajów nordyckich.

Rynek Nordycki, to firma doradcza. Organizujemy specjalistyczne szkolenia, prelekcje i prezentacje dla przedsiębiorstw, organizacji branżowych i instytucji samorządu terytorialnego poświęcone specyfice krajów skandynawskich i Finlandii.

Świadczymy usługi doradcze dla przedsiębiorstw i instytucji samorządu terytorialnego zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmami i organizacjami ze Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii. Więcej informacji w zakładce SZKOLENIA.

Zapraszamy do współpracy!

Udostępnij