Bygg Reis Deg 2021 – dobre przygotowanie to podstawa.

Już 20 października 2021 rozpoczyna się największa impreza wystawiennicza branży budowlanej w Norwegii – targi Bygg Reis Deg. Udział w targach to wyjątkowa możliwość prezentacji towarów i usług na atrakcyjnym skandynawskim rynku. Aby sprostać konkurencji trzeba jednak dokładnie przygotować ofertę, tak by trafiła w sedno oczekiwań wymagających klientów z Norwegii.

Mimo pandemii COVID-2019, targi Bygg Reis Deg są planowane bez zmian. Bygg Reis Deg to największe targi budowlane w Norwegii i jedna z najlepszych platform dotarcia do klientów z całej Skandynawii.

Oto jak przygotowaliśmy firme iComfort do targów w 2019 roku

Mimo problemów spowodowanych wirusem COVID-19 rynek norweski utrzymuje swój potencjał i jest nadal niezwykle atrakcyjnym obszarem ekspansji dla polskich firm. Zarówno nasze produkty jak i usługi cieszą się w w Norwegii dobrą opinią. Walcząc jednak o swój kawałek tortu w bogatej i wymagającej Norwegii musimy zmierzyć się z bardzo silną konkurencją firm z całej Europy.

Każdego roku w targach bierze udział około 500 wystawców, a liczba gości przekracza 40 tysięcy.

Kluczem do sukcesu na Bygg Reise Deg jest przygotowanie konkretnie sprofilowanej oferty. Obejmuje to w pierwszej kolejności optymalny dobór asortymentu, parametrów i niezbędnej certyfikacji. Równie ważne jest jednak dostosowanie komunikacji wizualnej i zakresu informacji do potrzeb naszych odbiorców. Skandynawowie ze swą odrębną mentalnością, kulturą oraz wyjątkowymi potrzebami stanowią bardzo ciekawą grupę klientów. Sukces w sprzedaży zależy od umiejętności operowania wspólnym językiem. Ważne aby przygotować prezentacje oferty w taki sposób, by była tożsama z północnymi standardami jakości, rzetelności i współpracy.

Rynek Nordycki ma ponad 15-letnie doświadczenie we współpracy z firmami z Norwegii. Przekłada się ono na praktyczną wiedzę dotyczącą skutecznej sprzedaży. Zachęcamy do udziału w targach Bygg Reis Deg  2021 i proponujemy nasze usługi doradcze, które pozwolą odnieść sukces na północy Europy.

Bygg Reis Deg 20-23 października 2021, Lillestrom, Norwegia

Więcej informacji: https://www.byggreisdeg.no

Wiecej na temat szkoleń i usług doraczych: https://ryneknordycki.pl/szkolenia/

Udostępnij