Spotkanie z podlaskimi przedsiębiorcami. ABC skutecznego eksportu na rynki skandynawskie.

W dniu 24 października 2017 w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach mieliśmy przyjemność spotkać się z przedsiębiorcami z województwa Podlaskiego na seminarium poświęconym tematyce eksportu do krajów skandynawskich.

Na zaproszenie Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego oraz Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach przeprowadziliśmy całodniową prelekcję na temat: ABC skutecznego eksportu na rynki skandynawskie. Specyfika, potencjał i kultura biznesu regionu na przykładzie Finlandii.

Uczestnikom seminarium zostały zaprezentowane m.in. kwestie specyfiki gospodarki i sytuacji ekonomicznej Finlandii oraz innych krajów regionu, potencjał oraz płaszczyzny współpracy przedsiębiorstw z Polski i krajów nordyckich. Omówiliśmy również formalne aspekty prowadzenia działalności eksportowej w Finlandii, Szwecji i Norwegii.

W zgodnej ocenie uczestników, seminarium zostało wysoko ocenione m.in. za zawartość merytoryczną, wiele konkretnych porad i informacji oraz interesujący sposób poprowadzenia seminarium.

Bardzo dziękujemy PFRR i PNT za zaproszenie. Uczestnikom dziękujemy za liczne przybycie i pozytywne oceny.

Udostępnij