Go to Brand Norwegia. Pomożemy Ci zdobyć Skandynawię!

„Go to Brand” to rządowy program wsparcia polskich marek, które chcą zaistnieć na rynkach zagranicznych. Mała i średnie przedsiębiorstwa mogą otrzymać nawet do 850 tysięcy złotych na promocję swych produktów i usług. Rynek Nordycki proponuje zestaw usług doradczych niezbędnych do skutecznej ekspansji w krajach skandynawskich.

Program „Go to Brand” to oferta dofinansowania działań eksportowych dla mniejszych firm. Wsparcie może objąć udział w targach, wystawach, misjach gospodarczych lub konferencjach zagranicznych. Przedsiębiorstwa muszą jednak wykazać się szczegółową wiedzą dotyczącą docelowych rynków. Z tego powodu projekt oferuje też sfinansowanie konsultantów, analiz rynku oraz szkoleń, które pomogą lepiej dostosować ofertę do lokalnej specyfiki.

Program kierowany jest do takich branż jak: biotechnologia i farmaceutyka, budowa i wykańczanie budowli, części samochodowe i lotnicze, maszyny i urządzenia, moda polska, IT/ICT, jachty i łodzie rekreacyjne, polskie specjalności żywnościowe, sprzęt medyczny, branże kosmetyczna, meblarska i usług prozdrowotnych.

Czy warto poznać specyfikę krajów skandynawskich aby lepiej zaplanować działania eksportowe?

Każda z branż, szczególnie na rynkach skandynawskich, ma swą wyjątkową specyfikę dotyczącą np. norm jakości, bezpieczeństwa, procedur i materiałów. Równie ważne jest znajomość know-how komunikacji marki, konstruowania oferty i dotarcia do optymalnej grupy odbiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Rynek Nordycki dysponuje szeroką wiedzą na temat sprzedaży produktów i usług w Norwegii, Szwecji i Finlandii. Dlatego proponujemy firmom biorącym udział w programie Go to Brand zestaw usług doradczych i szkoleniowych. Usługi te bez wątpienia pozwolą na przygotowanie planu rozwoju eksportu w wybranych krajach. Nasza oferta obejmuje

–      analizy rynku (konkurencja, otoczenie, popyt)

–      szkolenia ( w szczególności kultura biznesu, aspekty prawne, dobre praktyki, komunikacja)

–      strategia komunikacji marki i dotarcia do klientów

–      wyszukiwanie i kontakt z potencjalnymi partnerami

–      organizacja spotkań i wyjazdów na imprezy branżowe

–      opracowywanie i prezentacja oferty firmy

–      udział w rozmowach i negocjacjach

Zapraszamy do współpracy! Więcej informacji na stronie Usługi Ponadto na stronie Szkolenia znajdą Państwo referencje wystawione przez uczestników programu Go to Brand dla których przygotowaliśmy usługi szkoleniowe i analizy rynku.

Skontaktuj się z nami: biuro@ryneknordycki.pl

Więcej o Go to Brand: https://poir.parp.gov.pl/wsparcie-msp-w-promocji-marek-produktowych-go-to-brand-pl/poddzialanie-3-3-3-wsparcie-msp-w-promocji-marek-produktowych-go-to-brand

Udostępnij