Otwarci na Skandynawię 2022. Zapraszamy do uczestnictwa.

Otwarci na Skandynawię, edycja 2022. Dziś (07.10.2022) mija termin rejestracji na kolejną edycję konferencji. W tegorocznym wydarzeniu będziemy mogli podzielić się wiedzą na temat prowadzenia biznesu w Szwecji i Finlandii z uwzględnieniem różnic kulturowych.

Otwarci na Skandynawię to cykliczna inicjatywa organizowana Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Miasto Elbląg. Wydarzenie odbędzie się w Elblągu oraz online. Dlatego osoby zainteresowane, które nie będą mogły pojawić się osobiście 13.10.2022 w elbląskim Ratuszu Staromiejskim, mogą zarejestrować się jako uczestnicy online.

Otwarci na Skandynawię 2022

W tym roku będziemy obecni, nasi eksperci poprowadzą warsztaty i panel ekspercki, więc zachęcamy udziału i do spotkania. Chcemy szczególnie polecić udział w warsztatach poświęconych prowadzeniu biznesu w Szwecji i Norwegii z uwzględnieniem różnic kulturowych. Warsztaty poprowadzą Waldemar Ślefarski i Tomasz Oczkowski. Będzie jak zwykle interesująco i bardzo merytorycznie.

Do zobaczenia w Elblągu!

Więcej informacji o wydarzeniu: https://lnkd.in/dibjdwnG
Link do rejestracji uczestnika online: https://lnkd.in/dZyJf8cZ
Honorowy patronat nad konferencją objęły Ambasada Finlandii, Ambasada Królestwa Danii i Ambasada Szwecji.

Wydarzenie „Otwarci na Skandynawię” realizowane jest w ramach projektu „Promocja Gospodarcza Warmii i Mazur 2020+” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Rynek Nordycki organizuje szkolenia i warsztaty dla polskich firm operujących w krajach skandynawskich. Naszymi klientami są polskie przedsiębiorstwa aspirujące do długofalowej współpracy ze Skandynawią. Są to eksporterzy towarów, usług oraz firmy kooperujące z partnerami ze Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii. Nasze szkolenia są skrojone do potrzeb klientów i pomagają w usprawnieniu relacji z klientami. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zgłoś się do nas. Więcej o naszych usługach szkoleniowych na stronie SZKOLENIA.

Udostępnij