Szkolenie na temat opieki inwestycyjnej dla inwestorów z krajów nordyckich dla WMARR w Olsztynie

W dniu 08.11.2013 Rynek Nordycki we współpracy z PMB Consulting przeprowadził jednodniowe szkolenie na zlecenie Warmińsko Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie dla pracowników odpowiedzialnych za obsługę i realizację działań pro-eksportowych w Województwie Warmińsko-Mazurskim. Szkolenie odbyło się w ramach projektu „Promocja Gospodarcza Warmii i Mazur 2013+”

Szkolenie połączone z prezentacją poświęcone było uwarunkowaniom kulturowym, ogranizacyjnym i biznesowym, które mają kluczowe znaczenie dla zrozumienia inwestorów ze Szwecji, Finlandii i pozostałych krajów nordyckich. Pracownicy jednostek samorządu terytorialnego i instytucji obsługi biznesu Województwa Warmńsko-Mazurskiego mieli okazję do zapoznania się ze organizacją instytucji wspierania biznesu w Finlandii i Szwecji na szczeblu centralnym i regionalnym.

Rynek Nordycki, to firma doradcza. Organizujemy specjalistyczne szkolenia i prezentacje dla firm i organizacji samorządu terytorialnego poświęcone specyfice krajów skandynawskich i Finlandii. Świadczymy usługi doradcze dla Specjalnych Stref Ekonomicznych, Inkubatorów Technologicznych, Parków Naukowo – Technologicznych i instytucji samorządu terytorialnego zainteresowanych przyciągnięciem inwestorów ze Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii. Zapraszamy do współpracy!

Udostępnij