Szkolenie dla firmy iCOMFORT w ramach programu GO TO BRAND

W styczniu 2019 kadra Rynku Nordyckiego zrealizowała kompleksową usługę szkoleniową dla firmy iCOMFORT – Michał Felińczak w zakresie technik sprzedaży w Norwegii z uwzględnieniem specyficznych dla branży potrzeb. Usługa szkoleniowa została zrealizowana w ramach programu Go To Brand. Szkolenie trwało łącznie 5 dni i było związane z wprowadzeniem na rynek Norweski produktu iLOCK.  Brały w nim udział osoby z kierownictwa firmy oraz pracownicy odpowiedzialni za sprzedaż, kontakt z klientem, branding produktu i R&D.

Szkolenie dla firmy iCOMFORT – Michal Felińczak było poszerzone o tematykę branży budowlanej ze szczególnym uwzględnieniem branży smart-home w Norwegii. Ponadto zostały zaprezentowane produkty konkurencyjne, potencjalni odbiorcy i sieci dystrybucji, organizacje branżowe i imprezy wystawiennicze w Norwegii. W ramach szkolenia pracownicy iCOMFORT zostali przygotowani do udziału w targach Bygg Reis Deg 2019 z uwzględnieniem specyfiki kulturowej krajów skandynawskich.

Uczestnicy szkolenia wysoko ocenili program i zawartość merytoryczną. Bardzo dziękujemy za pochlebne recenzje.

Rynek Nordycki oferuje szkolenia dostosowywane do specyfiki klienta. Wsłuchujemy się w potrzeby, proponujemy optymalne rozwiązania. Dbamy, aby każde szkolenie było dobrą inwestycją w przyszłość polskich firm na rynku Norwegii i pozostałych krajów skandynawskich.

Więcej informacji na temat szkoleń znajdą Państwo na podstronie: http://ryneknordycki.pl/szkolenia/

Udostępnij

Share on facebook
Share on print
Share on email